איזה מזרון הכי מומלץ לסובלים מכאבי גב

חשוב לפקוח עין על הגוף בקניית מזרון לאנשים הסובלים מכאבי גב. הסוג המזרן הטוב ביותר עבורך הוא אוויר, מכיוון שכולנו יודעים שאתה זקוק למשענת רבה. עם סף צדדי, אם אתה ישן צדדי, שקול את נושאי רכישת המזרן הרגילים כגון מחיר, חומרים והאם אתה זקוק לאיזון בין תמיכה להפגת לחץ.

אם אתה ישן על הגב וסובל מכאבי גב

שקול מזרן בעל חוזק בינוני עד בינוני עם הרבה תמיכה. אנשים עם כאבי גב מרגישים הכי בנוח עם מזרן בינוני או בינוני שמרופד בשפע מעל שכבת הנוחות. אנשים קשים עם כאבי גב צריכים לחפש מזרנים בינוניים עד מוצקים עם תמיכה חזקה בליבה ובבסיס.

המשקל שלך משחק גם תפקיד עד כמה המזרן שלך יהיה עבה באופן כללי, ולכן רוב האנשים יבחרו מזרן בגודל 10 עד 12 אינץ ', אך ישנים כבדים זקוקים למזרן שעובי 12 אינץ' לפחות, עם מיטה בגודל 14 אינץ 'היא הטובה ביותר.

בכל הנוגע להקלת הכאב של ישנים לרוחב

אנו ממליצים על מזרן בינוני המאוזן היטב ובעל כרית נוחה לתמיכה. לשנת הגב מומלץ לשמור על עמוד השדרה בצורה הכי טובה כיוון שמזרנים רכים מדי או קשים מדי בגב האדם הישן יכולים להפעיל לחץ רב על עמוד השדרה המותני. מזרן רך מדי עלול לגרום לשקיעת הירכיים ואילו מזרן יציב מדי אינו תומך בעקמומיות הטבעית של עמוד השדרה המותני.

חפש מזרן בעל חוזק בינוני המספק ריפוד בנקודות לחץ חשובות

מזרן בינוני עד יציב נוח יותר לגב האדם הישן. מזרני קצף זיכרון מחויבים לעיתים קרובות כאפשרות הטובה ביותר עבור אנשים עם כאבי גב מכיוון שהם מועילים בזכות שיווי המשקל, התמיכה והריפוד שלהם.

לאנשים הסובלים מכאבי גב, חפשו מזרון שמרגיש "יציב בינוני" (כהגדרתם) ויש לו סיכוי טוב להפחית כאב ונוקשות.

במדריך זה אנו מתעמקים בבחירת המזרנים האחרונה שלנו

שנבחרו לאחר חודשים של מחקר ובדיקה, ובוחרים שישה מתוך מגוון פרסים ותכונות שלדעתנו מתאימות ביותר לרוב חולי כאבי הגב. גם במדריך שלנו למזרני הקצף הטובים ביותר, המזרנים ההיברידיים הטובים ביותר ומזרני ליבת קפיצים והמזרנים הטובים ביותר, תוכלו לקרוא על מבחר אחר במשקל בינוני.

חיפשנו מזרנים עם הדירוג הטוב ביותר עבור אנשים עם כאבי גב

סיפקנו את שמונה הבחירות המובילות שלנו על פי מזרנים על סמך ביקורות צרכנים, מומחי שינה וניסויים קליניים. המשך לקרוא לסיכום של תכונות המזרן הבסיסיות והסתכל מה אומר המחקר אודות מה המזרנים עושים לכל סוג של כאבי גב.

המפתח לאנשים הסובלים מכאבי גב הוא כי נפילת המזרן היא אחת הבעיות הגדולות ביותר העלולות לפגוע בגב. מזרן צריך להיות יציב מספיק כדי לתמוך בכם במצב השינה כך שעמוד השדרה שלכם יהיה בכיוון ניטרלי.

עם זאת, מזרני קצף זיכרון הם אידיאליים עבור ישנים עם כאבי גב. מזרנים היברידיים ו- Innerspring יכולים להיות בחירה טובה עבור אנשים עם כאבי גב. אם תרצו להישאר עם מזרן קפיצים, תרצו לתת לגב את התמיכה הדרושה לו.

אם זה נשמע מוכר

הגיע הזמן להשקיע באחד המזרנים הטובים ביותר לכאבי גב כדי להעניק לגופך את התמיכה הדרושה לשנת לילה טובה. המזרן האידיאלי לאנשים עם כאבי גב הוא כזה שתמצאו נוח מספיק לישון כמו תינוק. מזרנים אלה נועדו לתמוך בגב שלך, והם יציבים ורכים באמצע על הראש והרגליים.

באופן כללי

מזרנים בינוניים עד מוצקים הם האפשרויות הטובות ביותר עבור אנשים עם כאבי גב. מזרני קצף זיכרון ולטקס יכולים להיחשב לבחירה הראשונה למטרה זו, אך תוכלו למצוא גם מזרנים היברידיים של אינרספרינג שיכולים לשלם את החשבון אם אתם מעדיפים חומר זה.

הדבר הראשון שצריך לדעת

הוא שמזרנים רכים וקטיפתיים הם חדשות רעות לאנשים עם כאבי גב. אם יש לך כאבי גב, מזרן תומך הוא חובה, אך מתן רב מדי לא יכול לתמוך כראוי בעמוד השדרה שלך. מחקרים משנת 2015 מצביעים על כך שמזרנים המתכווננים בעוצמה בינונית עשויים להוות משטח שינה אידיאלי עבור אנשים עם כאבי גב.

אחת האפשרויות הטובות ביותר

היא מזרן קצף ג'ל זיכרון בגודל 10 אינץ ', אפשרות מושלמת בעוצמה בינונית שהופכת את השינה בחזית לנוחה וללא כאבים. משענת גב מזרן Innerspre Winkbed Classic: ה- Winkbed נהדר מכיוון שהוא מזרן היברידי עבה ועמיד עם כרית יורו נוחה מעל. ב- Saatva תוכלו לבחור בין שני מזרנים מומלצים עם בניית מזרנים תומכת, ולדעתנו הן המלצות נהדרות לאנשים המחפשים את המיטה הטובה ביותר בשוק לכאבי גב.

מזרן AS2 בגודל 12 אינץ 'אינו זול, אך הוא תואר כאחת האפשרויות הטובות ביותר עבור אנשים הסובלים מכאבי גב. הוא תוכנן תוך התחשבות בבעיות השינה הרגילות, והמבקרים טוענים שזה יעניק להם מנוחת לילה טובה לכל החיים.

מזרון סאטווה מכיל שתי סטים של סלילי פלדה

אחד מהם מספק את התמיכה הדרושה והשני מספק קווי מתאר נהדרים. ההיענות המשופרת של המזרן ההיברידי מבטיחה תמיכה בגוף ובעמוד השדרה לאורך כל הלילה, ובכך מפחיתה כאבי גב וכאבים אחרים. למזרן חוזק בינוני, אך יש לו את איזון הנוחות והתמיכה שאנשים הסובלים מכאבי גב.

למזרון סאטווה שני סלילי פלדה שמעבירים את זרימת האוויר סביב המזרן כך שהוא לא תופס יותר מדי חום ומכוון אותו לעבר האדם הנרדם.

האזור המותני התחתון שלך נלחץ על המזרן כאשר אתה נשען לאחור כשינה

ויוצר לחץ נוסף באזור זה. אם המזרן אינו מספק הקלה בנקודת הלחץ, הלחץ המתמשך עלול לגרום לגירוי, כאב וכאב. מזרנים עם חומרים להפגת לחץ כגון קצף זיכרון מכסים את הגב ומחבקים ולוחצים אותו כדי להקל על לחץ מיותר.

פרסמו באתר שלנו

תוכן עניינים

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך

מדבקות בעסק

5 סיבות לשימוש במדבקות בעסק

מדבקות לעסק הן אמצעי שיווקי מבוקש וותיק. עסקים קטנים וגדולים משתמשים בהן לקידום ושיווק מוצרים. עסקים קטנים יכולים ללקוחות חדשים ולהנות מהחזר כספי. בשביל שהמדבקות

Read More »

כמה עולה קידום אורגני לעסק?

שימוש בצוותי קידום מיוחדים של Google היא דרך מצוינת לנטר את ה-SERP המקומי. סוכנויות אלו יכולות ליצור אסטרטגיה מלאה ולפעול לפיה, ולהציע תמיכת לקוחות מלאה.

Read More »