פונטים חינמיים שאתם חייבים להכיר

בחיים לא חייבים לשלם על כל דבר טוב, כאשר אנחנו למשל בונים אתר אינטרנט אנחנו יכולים לעשות שימוש בפונטים חינמיים ולאו דווקא לקנות פונטים שיש עליהם זכויות יוצרים ועולים הרבה כסף. אם אנחנו רוצים לשדרג את האתר שלנו כך שהוא יראה מקורי יותר ומרשים יותר אנחנו חייבים לחשוב באופן יצירתי. פונט יצירתי לאתר שלנו יכול לשדרג את האתר ולהפוך אותו להרבה יותר מרשים וייחודי, כך שהגולשים ייהנו יותר לגלוש בו.

למה כדאי להשקיע באיכות הפונטים שיש באתר האינטרנט שלנו?

כדאי לנו להשקיע באיכות הפונטים שיש באתר שלנו – כי זה הנראות של האתר שלנו ונראות התוכן שלו. לא שווה להשקיע רק בגרפיקה של האתר שלנו ובתמונות שיש בו מבלי להשקיע באיכות הפונט של המלל שיש באתר, כי אז אנחנו עושים רק חצי עבודה ואיכות האתר שלנו תיפגע באופן משמעותי. פונטים חינמיים בעברית, יכולים לאפשר לנו לשדרג את האתר שלנו באופן חינמי, ללא שום עלות מצד אחד – אבל מצד שני הם יאפשרו לנו ליהנות מאתר אינטרנט הרבה איכותי.

איזה פונטים חינם יש בשפה העברית?

באתר אלף אלף אלף (אתר של פונטים בעברית), אנחנו יכולים למצוא הרבה פונטים בחינם בעברית, כמו למשל הפונטים הבאים:

  • פונט גדי אלמוג
  • פונט חשבון
  • פונט דנה־יד

ועוד הרבה סוגי פונטים אחרים. כאשר נבחר באחד מסוגי פונטים אלו נוכל לשדרג באופן משמעותי את איכות האתר שלנו, כך שהוא יהיה מרגש יותר, מעניין יותר והרבה יותר ייחודי. אתר ייחודי – הוא אתר הרבה יותר טוב שמציע הרבה יותר ערך מוסף לגולש. אם אנחנו רוצים שהאתר שלנו יבלוט אל מול האתרים של המתחרים שלנו, אנחנו חייבים להשקיע בפונטים שלו.

למה חשוב להשקיע מחשבה בעיצוב החזותי של אתר האינטרנט שלנו?

חשוב להשקיע מחשבה בעיצוב החזותי של אתר האינטרנט שלנו, כי בסופו של דבר אתר אינטרנט מורכב משני דברים מרכזיים:

  • גרפיקה (תמונות)
  • ומלל (טקסט-תוכן)

אם אנחנו רוצים לשדרג את איכות המלל באתר שלנו אנחנו חייבים להתאים אותו לגרפיקה ולתמונות שיש באתר שלנו. עיצוב אתר באופן הרמוני, כך שהעיצוב משלב בין איכות הטקסט והעיצוב שלו יכולה לאפשר לנו ליהנות יותר מאתר אינטרנט ברמה מקצועית.

בסופו של דבר, חשוב לשים לב לפרטים הקטנים באתר שלנו. ככל שנקפיד על הפרטים הקטנים באתר שלנו, כך האתר יראה טוב יותר והרושם שנעשה על הגולשים יהיה טוב יותר. השקעה בסוג הפונטים שיש באתר שלנו, כך שהם יהיו מיוחדים יותר ולא "רגילים" תאפשר לנו לעלות את האתר שלנו לרמה יוקרתית וגבוה יותר. ככל שהאתר שלנו יהיה ייחודי יותר, כך יהיה לנו קל יותר להשיג יותר לקוחות ובניית האתר תשתלם לנו מאוד.

 

פרסמו באתר שלנו

תוכן עניינים

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך

מדבקות בעסק

5 סיבות לשימוש במדבקות בעסק

מדבקות לעסק הן אמצעי שיווקי מבוקש וותיק. עסקים קטנים וגדולים משתמשים בהן לקידום ושיווק מוצרים. עסקים קטנים יכולים ללקוחות חדשים ולהנות מהחזר כספי. בשביל שהמדבקות

Read More »

כמה עולה קידום אורגני לעסק?

שימוש בצוותי קידום מיוחדים של Google היא דרך מצוינת לנטר את ה-SERP המקומי. סוכנויות אלו יכולות ליצור אסטרטגיה מלאה ולפעול לפיה, ולהציע תמיכת לקוחות מלאה.

Read More »