עוגיות מזל לעסק

כל עיר נבחרה כ"עוגיית מזל "בזכות השילוב הייחודי שלה בין קסם, יצירתיות ויצירתיות. כל הערים הגדולות שונו לאחר אחד ממותגי הביסקוויטים הפופולאריים והמצליחים בעולם, כמו קוקה קולה.

עוגיית הון היא עוגיה פריכה וממתקת העשויה מהון, שהיא או אפוריזם או נבואה מעורפלת. לואיז המציאה מכונה שיכולה לקפל את האושר לביסקוויט והיא עדיין פופולארית כיום.

עוגיית מזל לעסקים ניתן למצוא באתר https://www.sweetlogo.co.il/

מכונה זו אפשרה ייצור המוני של עוגיות מזל

שהפכו אותן בהמשך לקינוח שלא נמצא באופן מסורתי במטבח הסיני. אז עוגיית המזל הציעה לאמריקאים משהו מוכר, אבל עם כשרון אקזוטי. למרות שעוגיות הון זכו לפופולריות רבה על ידי סינים ואמריקאים לאורך השנים, הם הפכו לפולחן בארצות הברית. אוכל סיני שאמריקאים רבים מכירים, ולכן הביסקוויט מציע לאמריקאים משהו מוכר ואקזוטי בכשרון.

כיום נשלחות יותר מ -60 מיליון עוגיות בחודש, וישנם יצרנים מקומיים קטנים אחרים, ביניהם עוגיות Keefer, יצרנית עוגיות ההון הגדולה ביותר בארצות הברית, כמו גם מותגים מקומיים אחרים.

כיום

רוב עוגיות ההון בארצות הברית מיוצרות על ידי וונטון פוד בע"מ, שיש לה מפעל בניו יורק, כפי שפורסם לאחרונה ב- Business Insider. על פי הערכות, כ -250 מיליון ביסקוויטים יוצרו בסוף שנות החמישים, אך לי אומר כי יצרנית עוגיות ההון הגדולה ביותר בניו יורק – WONTon Food – מייצרת יותר מ -4 מיליון, עם הערכה של כ -3 מיליארד ביסקוויטים המופקים מדי שנה.

הביסקוויט

אומרים גורמים, מכיל פתק תודה – ולא הון – וייתכן שהיה ניסיון להודות לציבור על שהחזיר את חגיווארה לאחר שהודח על ידי ראש העיר הגזעני. בשנת 2010, יצרנית הגלידות בן אנד ג'ריס הציעה יוגורט קפוא "טעם לין שפיות", לאחר שזעקה אילצה אותו להתנצל בפומבי ולהוציא את העוגיה מהמתכון. בנקיודו, שייצר במקור עוגיות מזל יפניות בגן התה, היה הספק העיקרי של עוגיות מזל במהלך מלחמת העולם השנייה, אז נשלחו יפנים ואמריקאים למחנות המעצר. קיטו החל להכין עוגיות הון בשנות החמישים ולמכור אותן במסעדות סיניות, מכיוון שהמאפה המתוק הפך במהרה למרכיב פופולרי לעוגות אורז מתוק עם חמאת בוטנים.

ניתן היה להסיר את הציטוט "ביסקוויט זה פופולרי בקרב כלבים" מכיוון שהביסקוויט מכיל שוקולד, אך הוא עדיין נמצא במתכון.

אפשרות נוספת היא שהביסקוויט הומצא בשנת 1918 על ידי גבר יפני המתגורר בלוס אנג'לס. סיפור של עוגיית המזל טוען שהוא "הומצא" על ידי "מהגרים סינים" שחיו בלוס אנג'לס בסוף המאה ה -19 ובתחילת המאה העשרים.

טוענים כי עוגיית המזל הומצאה לאחר שאדם מובטל קיבל עוגיה אפויה עם כתבי השראה. הביסקוויטים התמלאו בטקסט תנ"כי ונמסרו לו על ידי מאפייה בשנת 1918. עוגיות המזל הדהימו את המקומיים כשנשכו בהם ומצאו פיסת נייר בתוכה.

על פי הסיפור, העוגיות נמכרו לעסקים מקומיים, שם התקבלו בהתלהבות רבה. איש אחד הודה לוונטון על הביסקוויט, שהבטיח לו הזדמנויות חדשות, והוא קיבל עבודה חדשה.

נקמאצ'י רואה בקרקרים שנמכרים במאפייה בפאתי קיוטו כמקור ההשראה לעוגיות מזל מערביות

אחרים מאמינים כי מקורו של עוגיית המזל בנייר הממולא בתוך מקדש היוטניאמה אינארי של המאה ה- 19. ישנם גורלות אקראיים הנקראים omkוג'י, עשויים ממגוון מרכיבים, כגון שומשום, מיסו, ג'ינג'ר, מלח, רוטב סויה, סוכר, קינמון, וניל, ואפילו מלח ופלפל.

Moder n מכונות פועלות באותן צעדים כמו עוגיות מזל בעבודת יד

הן מערבבות את כל המרכיבים, שופכות את הבצק ל -3 כוסות, אשר מכוסות בצלחת מתכת כדי לשמור על שטוחו, ואופות כ -3 / 2 דקות. השף קונדיטור היה מציב במהירות את האושר באמצע, אופה אותו ואז מקפל אותו לצורתו האיקונית בעזרת מקלות אכילה כשהוא מתקרר. לאחר שהעוגיות הוצאו מהתנור ועדיין חמות וגמישות, מקפלים עליהן נייר. לאחר מכן הוואקום משתמש באצבע מתכת כדי לחצות את הקיבולת, לתפוס אותה, למצוץ אותה למקומה, לכופף את הביסקוויט לצורתו ולארוז את הביסקוויט המוגמר. אתה יכול להמשיך לאסוף עוגיות מזל ולהתאים אישית את זוג הדיבוב שלך עם כל מה שאתה צריך כדי לעבוד בווילה הקרב.

פרסמו באתר שלנו

תוכן עניינים

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך

מדבקות בעסק

5 סיבות לשימוש במדבקות בעסק

מדבקות לעסק הן אמצעי שיווקי מבוקש וותיק. עסקים קטנים וגדולים משתמשים בהן לקידום ושיווק מוצרים. עסקים קטנים יכולים ללקוחות חדשים ולהנות מהחזר כספי. בשביל שהמדבקות

Read More »

כמה עולה קידום אורגני לעסק?

שימוש בצוותי קידום מיוחדים של Google היא דרך מצוינת לנטר את ה-SERP המקומי. סוכנויות אלו יכולות ליצור אסטרטגיה מלאה ולפעול לפיה, ולהציע תמיכת לקוחות מלאה.

Read More »