מוצרי נייר מעוצבים לפרסום העסק

מוצרי נייר כפרסום לעסק

מוצרי פרסום ומתנות ממותגות תמיד היו בבמה המרכזית של העסק – העסק קונה מתנות ממותגות לעובדים וללקוחות, והם משמשים עבורו למוצרי פרסום.

לאורך השנים מוצרי הפרסום כללו בתוכם מוצרי נייר, אך בשנים האחרונות לעיצוב המוצרים הללו יש חשיבות רבה שהופכת את המוצר הזה להרבה יותר מזמין, הרבה יותר שימושי ואנשים פשוט גאים להסתובב עם המתנה הזו שהם קיבלו זה הרגע.

מוצרי פרסום ממוצרי נייר מעוצבים – זה הדבר החם שהולך לככב לנו גם בשנת 2021 וגם עוד שנים קדימה.

מה זה בעצם מוצרי פרסום?

מוצרי פרסום אלו מוצרים שכשמם כן הם – הם נועדו לפרסם את העסק. יש מגוון רחב מאוד של רעיונות למוצרי פרסום למגוון רחב של תחומי חיינו שאנחנו רואים מידי יום ולא תמיד מתייחסים לפרסומת שמול העיינים שלנו.

  1. מגן שמש לרכב – מגיע בדרך כלל עם לוגו החברה שמספקת את זה – לרוב חברות ביטוח וסוכני ביטוח
  2. עטים ממותגים – מגוון רחב של סוגי עטים שניתן לתת כמתנת פרסום – יכול להיות עטים פשוטים (פחות טוב לתדמית העסק)
  3. מתנות לחגים
  4. מוצרי אלקטרוניקה

ועוד מגוון רחב של מתנות אפשריות כמוצרי פרסום.

אלו מוצרי פרסום מעוצבים מנייר אפשר לחלק לעובדים או ללקוחות?

אז גם כאן המגוון הוא רחב האפשרויות רבות אבל ניתן לכם כמה טיפים למוצרי פרסום מעוצבים מנייר ששווה לכם להכיר.

מחברת מעוצבת ממותגת

לא עוד מחברות פשוטות עם לוגו החברה, אפשר להוסיף עיצוב והקדשה אישית ללקוח או לעובד, להוסיף את הלוגו החברה וזאת על מחברת איכותית ומעוצבת, ולא מחברת פשוטה.

מוצרי נייר מעוצבים לעסק

מתנה זו יכולה להיות מצוינת לעובד החדש שנקלט בחברה, לקוח חדש או סתם שתהיה לנו ערימה של מחברות במשרד לכל הדורש. בסוף אל תשכחו, זו הפרסומת של העסק שלנו.

לוחות שנה מעוצבים

עוד מוצר נפלא שכדאי לנו לחלק בתחילת השנה האזרחית זהו לוח שנה. כאן מדובר בלוח שנה קצת שונה ולא כמו שהכרתם – הפשוט הם הלוגו בצד. יש מגוון רחב של עיצובים שכדאי לכם לראות ולהכיר באתר myheart .

פרסמו באתר שלנו

תוכן עניינים

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך

חברה לניקיון משרדים

לפני שכירת חברת ניקיון משרדית, חשוב להבין מה אתה מחפש. לחברה צריך להיות מוניטין חזק בקהילה העסקית, ושיא של אספקת שירותים באיכות גבוהה. קרא ביקורות

Read More »

עורך דין אלון אלדר

אלון אלדר הוא מומחה משפטי בישראל. עוסק בעריכת דין מזה 19 שנים ובעל ניסיון בתחומי המשפט השונים – פלילי, אזרחי ומסחרי. הוא משמש גם כשופט

Read More »

להקה לאירועים עסקיים

אם אתם מחפשים להקה לאירוע העסקי הבא שלכם, אל תחפשו רחוק יותר. ישנן סיבות רבות מדוע כדאי לבחור לשכור את כנופיית השרשרת. ראשית, יש להם

Read More »