הגדילו את המכירות שלכם באינטרנט

אם יש לכם חנות אינטרנטית ואתם רוצים להעלות את כמות המכירות שלה, אין כמו להתחיל ולסחור את המוצרים שלכם בפלטפרומות המובילות בעולם.

אחת הפלטפרומות החזקות ביותר היא אמזון והיא מומלצת במיוחד לעסקים אשר רוצים להתחיל בתהליך גלובליזציה ולמכור את המוצרים שלהם בכל העולם.

אמזון היא זירת מסחר אלקטרונית המציעה מגוון רחב של מוצרים במגוון רחב של קטגוריות, אבל שימו לב – המוכרים באמזון הם אנשים בדיוק כמוכם שפתחו חנות באמזון, פרסמו את המוצרים שלהם והתחילו בתהליך המסחר המקוון באמזון.

אם אתם לא יודעים איך לפתוח חנות באמזון, מומלץ לפנות לחברה העוסקת בניהול ותחזוקת חנויות באמזון.

רוצים לסחור בעצמכם לגמרי?

גם אם אתם לא מכירים את אמזון ולא יודעים איך לפתוח שם חשבון מוכר ואת כל תהליך המכירה, ישנן חברות המוכנות ללמד אתכם את העבודה.

חברת RPGECOM הינה חברה מובילה בתחום האמזון בישראל אשר השיקה לאחרונה קורס אמזון איכותי ומקצועי אשר מלמד אתכם את כל השלבים שאתם צריכים בשביל להתחיל למכור באמזון לגמרי בעצמכם.

מה לומדים בקורס?

  • מבוא למסחר באמזון – סוגי מסחר קיימים, פלטפורמות מסחר וכדומה.
  • פתיחת חשבון באמזון ארצות הבית – כל השלבים בתהליך הפתיחה, סוגי מסמכים, בעיות נפוצות שאתם עלולים להתקל בהם, חשבון בנק וירטואלי ועוד.
  • ראיית חשבון באמזון – סוגי עסקים, ראיית חשבון באמזון, דוחות, מסים ועוד
  • הדרכות על הסלר ועל אתר הקניות
  • איך למצוא את המוצר המנצח באמזון
  • מציאת ספקים כדי להרחיב את המוצרים בחנות שלכם
  • איך ליצור דף מוצר מנצח שמוכר ומביא תוצאות
  • טיפים לעיצוב ומיתוג

ועוד המון מודולים שמודברים ע"י 15 מרצים שונים!

לקבלת מידע אודות הקורס לחצו כאן

פרסמו באתר שלנו

תוכן עניינים

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך

3 יתרונות שירותי ענן לעסקים

שירותי ענן מציעים יתרונות רבים לעסקים. ביניהם חסכונות, שיתוף פעולה משופר, טביעת רגל פחמנית מופחתת וגמישות. קרא על מנת לגלות יותר. נדון בשלושה מהיתרונות הגדולים

Read More »

יתרונות של חיתוך לייזר

חיתוך לייזר הוא טכניקה המנצלת לייזר כדי לאדות חומרים וליצור חתך. טכנולוגיה זו שימשה במקור בייצור תעשייתי. עם זאת, כיום משתמשים בו יותר בתי ספר,

Read More »

התקנת גדרות אלומיניום בבית

אתה צריך ללמוד איך להוסיף גדר אלומיניום לבית שלך. במאמר זה, תגלה את העלות של התקנת גדר אלומיניום בבית שלך וציפוי אבקה. אתה גם תלמד

Read More »

כיצד להתכונן לשיפוץ דירה

יש כמה צעדים שאתה יכול לקחת כדי להתכונן לשיפוץ דירה. אתה יכול, למשל, לעצב פריסה חדשה או להוסיף עוד שטח אחסון. ברגע שיש לך עיצוב

Read More »