הגדילו את המכירות שלכם באינטרנט

אם יש לכם חנות אינטרנטית ואתם רוצים להעלות את כמות המכירות שלה, אין כמו להתחיל ולסחור את המוצרים שלכם בפלטפרומות המובילות בעולם.

אחת הפלטפרומות החזקות ביותר היא אמזון והיא מומלצת במיוחד לעסקים אשר רוצים להתחיל בתהליך גלובליזציה ולמכור את המוצרים שלהם בכל העולם.

אמזון היא זירת מסחר אלקטרונית המציעה מגוון רחב של מוצרים במגוון רחב של קטגוריות, אבל שימו לב – המוכרים באמזון הם אנשים בדיוק כמוכם שפתחו חנות באמזון, פרסמו את המוצרים שלהם והתחילו בתהליך המסחר המקוון באמזון.

אם אתם לא יודעים איך לפתוח חנות באמזון, מומלץ לפנות לחברה העוסקת בניהול ותחזוקת חנויות באמזון.

רוצים לסחור בעצמכם לגמרי?

גם אם אתם לא מכירים את אמזון ולא יודעים איך לפתוח שם חשבון מוכר ואת כל תהליך המכירה, ישנן חברות המוכנות ללמד אתכם את העבודה.

חברת RPGECOM הינה חברה מובילה בתחום האמזון בישראל אשר השיקה לאחרונה קורס אמזון איכותי ומקצועי אשר מלמד אתכם את כל השלבים שאתם צריכים בשביל להתחיל למכור באמזון לגמרי בעצמכם.

מה לומדים בקורס?

  • מבוא למסחר באמזון – סוגי מסחר קיימים, פלטפורמות מסחר וכדומה.
  • פתיחת חשבון באמזון ארצות הבית – כל השלבים בתהליך הפתיחה, סוגי מסמכים, בעיות נפוצות שאתם עלולים להתקל בהם, חשבון בנק וירטואלי ועוד.
  • ראיית חשבון באמזון – סוגי עסקים, ראיית חשבון באמזון, דוחות, מסים ועוד
  • הדרכות על הסלר ועל אתר הקניות
  • איך למצוא את המוצר המנצח באמזון
  • מציאת ספקים כדי להרחיב את המוצרים בחנות שלכם
  • איך ליצור דף מוצר מנצח שמוכר ומביא תוצאות
  • טיפים לעיצוב ומיתוג

ועוד המון מודולים שמודברים ע"י 15 מרצים שונים!

לקבלת מידע אודות הקורס לחצו כאן

פרסמו באתר שלנו

תוכן עניינים

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך

חברה לניקיון משרדים

לפני שכירת חברת ניקיון משרדית, חשוב להבין מה אתה מחפש. לחברה צריך להיות מוניטין חזק בקהילה העסקית, ושיא של אספקת שירותים באיכות גבוהה. קרא ביקורות

Read More »

עורך דין אלון אלדר

אלון אלדר הוא מומחה משפטי בישראל. עוסק בעריכת דין מזה 19 שנים ובעל ניסיון בתחומי המשפט השונים – פלילי, אזרחי ומסחרי. הוא משמש גם כשופט

Read More »

להקה לאירועים עסקיים

אם אתם מחפשים להקה לאירוע העסקי הבא שלכם, אל תחפשו רחוק יותר. ישנן סיבות רבות מדוע כדאי לבחור לשכור את כנופיית השרשרת. ראשית, יש להם

Read More »