הגדילו את המכירות שלכם באינטרנט

אם יש לכם חנות אינטרנטית ואתם רוצים להעלות את כמות המכירות שלה, אין כמו להתחיל ולסחור את המוצרים שלכם בפלטפרומות המובילות בעולם.

אחת הפלטפרומות החזקות ביותר היא אמזון והיא מומלצת במיוחד לעסקים אשר רוצים להתחיל בתהליך גלובליזציה ולמכור את המוצרים שלהם בכל העולם.

אמזון היא זירת מסחר אלקטרונית המציעה מגוון רחב של מוצרים במגוון רחב של קטגוריות, אבל שימו לב – המוכרים באמזון הם אנשים בדיוק כמוכם שפתחו חנות באמזון, פרסמו את המוצרים שלהם והתחילו בתהליך המסחר המקוון באמזון.

אם אתם לא יודעים איך לפתוח חנות באמזון, מומלץ לפנות לחברה העוסקת בניהול ותחזוקת חנויות באמזון.

רוצים לסחור בעצמכם לגמרי?

גם אם אתם לא מכירים את אמזון ולא יודעים איך לפתוח שם חשבון מוכר ואת כל תהליך המכירה, ישנן חברות המוכנות ללמד אתכם את העבודה.

חברת RPGECOM הינה חברה מובילה בתחום האמזון בישראל אשר השיקה לאחרונה קורס אמזון איכותי ומקצועי אשר מלמד אתכם את כל השלבים שאתם צריכים בשביל להתחיל למכור באמזון לגמרי בעצמכם.

מה לומדים בקורס?

  • מבוא למסחר באמזון – סוגי מסחר קיימים, פלטפורמות מסחר וכדומה.
  • פתיחת חשבון באמזון ארצות הבית – כל השלבים בתהליך הפתיחה, סוגי מסמכים, בעיות נפוצות שאתם עלולים להתקל בהם, חשבון בנק וירטואלי ועוד.
  • ראיית חשבון באמזון – סוגי עסקים, ראיית חשבון באמזון, דוחות, מסים ועוד
  • הדרכות על הסלר ועל אתר הקניות
  • איך למצוא את המוצר המנצח באמזון
  • מציאת ספקים כדי להרחיב את המוצרים בחנות שלכם
  • איך ליצור דף מוצר מנצח שמוכר ומביא תוצאות
  • טיפים לעיצוב ומיתוג

ועוד המון מודולים שמודברים ע"י 15 מרצים שונים!

לקבלת מידע אודות הקורס לחצו כאן

פרסמו באתר שלנו

תוכן עניינים

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך

שירותי מחשוב לעסק חדש

במאמר זה אנו בוחנים 5 טיפים חשובים שיעזרו לכם להקים חברה לתיקון מחשבים. 5 הטיפים הבאים יכולים לעזור לכם לנהל עסק מצליח ושווה לתיקון מחשבים!

Read More »

עוגיות מזל לעסק

כל עיר נבחרה כ"עוגיית מזל "בזכות השילוב הייחודי שלה בין קסם, יצירתיות ויצירתיות. כל הערים הגדולות שונו לאחר אחד ממותגי הביסקוויטים הפופולאריים והמצליחים בעולם, כמו

Read More »

ניקוי ספות יסודי

בעמוד זה הקוראים לומדים כיצד לנקות את הספות ואת כריות הספה וכיצד לזהות את כתמיהם. הספה שלך אמנם נראית טוב, אבל חיידקים מזיקים עדיין יכולים

Read More »

שוקולד ממותג לעסק

החברה הוותיקה בעולם מייצרת את השוקולדים הטובים ביותר מזה עשרות שנים ומגישה את מוצרי הקקאו הטובים ביותר מזה שנים. בשנת 1999 המציאה שוקולד עבודות את

Read More »