אדריכלות לבתים פרטיים

אדריכל בתים פרטיים

אם אתם מתכננים לשלב בית הארחה או דיור בת (ADU) בעיצוב הבית שלכם, חשוב לקחת בחשבון את הפרטיות של מבנים אלו בנוסף לפרטיות הבית הראשי. גם בתוך בית או מבנה אחר, לעיתים קרובות יש צורך בשטחים ציבוריים ופרטיים ייעודיים, אך גם בשטח בנוי בצפיפות, עדיין ניתן לשלב פרטיות בעיצוב הבית.

אחד הגורמים שהופך לא פעם לנושא הדיון בתהליך עיצוב הבית הפרטני

הוא הצורך בפרטיות בתוך הבית מדיירים אחרים ומחוץ לבית מהשכנים. פרטיות בארכיטקטורה מתייחסת לבחירה בעיצוב המעניק לאנשים תחושת ביטחון ופרטיות במרחב פיזי. המקום בו תבחר לבנות את ביתך ישפיע רבות על מידת הפרטיות שאתה יכול לסמוך עליה.

בתים מודרניים מרכזיים תוכננו לאמץ את טשטוש גבולות הגבול בין חללי המגורים ה"מוגדרים", ולעתים קרובות מערבבים את החללים הללו בין חללים פנימיים וחיצוניים.

בית האדריכלים

הוא הקנבס הניסיוני שלהם, מקום בו הם יכולים לחקור רעיונות חדשים מבלי להסתכן בכעס של לקוחות. מעצב בתים יכול לעצב בתים טוב יותר מאדריכלים ויוכל להתאים את הפרויקט לצרכים ולרצונות של כל המשפחה שלכם. מעצבי מבנים מקצועיים מוסמכים, המכונים גם מעצבי בית, הוכשרו ומוסמכים כאדריכלים, אך גובים הרבה פחות.

אדריכלים שוכרים את אנשי המקצוע הללו

כדי ליצור פרויקטים בהרמוניה עם האקלים ובתים אחרים באזור שמסביב. צריך אדריכל רק כשצריך לשנות את המבנה הפנימי של הבית. כדי לעזור לכם ליצור בית שעונה על הצרכים שלכם, אדריכלים ישאלו אתכם על אורח החיים שלכם, כמו האם יש לכם ילדים וחיות מחמד ואילו אלמנטים עיצוביים אין לכם בבתים.

בפרויקטים אלו

אדריכל בתים צריך לספק את רצונות המשתמשים תוך המצאת דרכים חדשות לחיי היומיום, הכוללות מתקני בריאות קונבנציונליים וכן עיצובי קונספט לבתים נקיים יותר, משרדים ובתי ספר בריאים יותר ואדריכלות שפותחה תגובה למגפת COVID-19.

קטגוריה זו חוגגת עיצוב חדשני שיוצר סביבה טבעית

היא מתמקדת בפרויקטים שנבנו באמצעות BIM, עיצוב גנרטיבי, תוכנות פרמטריות ותהליכי היי-טק נוספים וכן בארכיטקטורות שנבנו באמצעות טכנולוגיות חדשות כגון הדפסת תלת מימד, ייצור תוסף, מל"טים, רובוטים ועוד. אדריכלות + לטובה – קטגוריה זו מכירה בפרויקטים ובאדריכלים המשתמשים בכישוריהם ובתשוקותיהם כדי להתמודד עם מצבי משבר בשיתוף עם קהילות ולהביא תקווה לנזקקים.

אדריכלות + חומרים חדשים

פרויקטים המשתמשים בחומרים חדשים, ניסיוניים או לא שגרתיים ופרויקטים המשתמשים בחומרים מסורתיים בדרכים חדשניות. כפי שהשם מרמז, תכנית מחסן היא פרויקט בשוק המוני שתוכנן ואושר על ידי אדריכלים ומעצבי פנים. בספרו החדש, 100 בתים מודרניים (Taschen, $60), פיליפ ג'ודידיו מדגיש את הבתים החדשניים, התוססים והפשוטים המופלאים ביותר שנבנו ב-16 השנים האחרונות.

השרטוטים האדריכליים של מחלקות ההדפס והצילום של המאה העשרים הם בעיקר עיצובי בתים היסטוריים מכיוון שהרוב המכריע של הבתים בוושינגטון ובאזור וושינגטון הם מסורתיים

פרויקט השיקום וההרחבה תוכנן במקור בשנת 1972 על ידי האדריכל הראשי האמריקני ויקטור לנדי, ניגש לדוגמא יוצאת דופן זו של אדריכלות מודרניסטית של שנות ה-70 הנושאת היום את החותם ההיסטורי המקומי. האדריכל זוכה פרס פריצקר, Jorn Utzon, בנה את ביתו על צוק במיורקה ב-1972 והתגורר שם עד שנות ה-90.

ביתו משקיף על גינה פרטית שתוכנן על ידי האדריכל עצמו ואמנים מתגוררים באופן קבוע בסטודיו הסמוך

הבית הצנוע הזה עם קירות זכוכית, השני של האדריכל השוויצרי-אמריקאי אלברט פרייס של פאלם ספרינגס, גדוש בסלע מוגבה המפריד בין אזורי המגורים והשינה.

בניין זה היה אחד המבנים האחרונים שתוכנן על ידי מלניקוב ושסגנונו המסוים הביא מאוחר יותר את האיסור על אדריכלות מהממשלה הסובייטית

הבית הקובאי היה היצירה הראשונה של גריי, שתוכנן על ידי ועם האדריכל האהוב שלו ז'אן בדוביץ'. ג'ורג' הדפילד, שמקום מגוריו היחיד הידוע ששרד הוא אחוזת קוסטיס לי בבית הקברות בארלינגטון (1820) היה אמור גם לתכנן רבים מבתי וושינגטון לפני מותו ב-1826.

רוב הזמנות הדיור של וושינגטון הלכו בדרך כלל לאדריכלים מקומיים בעוד רוב הזמנות הדיור של וושינגטון הגיעו לרוב לאדריכלים מקומיים

מבני ממשלה תוכננו על ידי אדריכלים בעלי שם בינלאומי, שרק מעטים מהם הפכו את וושינגטון לביתם הקבוע. Heaton עיצב את בתי יוניון עבור משרד מידע מלחמה בשנות ה-40, אבל הצורות, הפרטים והשירותים שלהם דומים לרוב הקטלוגים התקציביים ובנייני הדירות שנבנו במפעל של אותה תקופה. הבסיס לתרגול זה היה היכולת הספציפית מאוד לעצב (ואולי לבנות) את הבית שלך.

נכתב בשיתוף מסינגר אדריכלים

פרסמו באתר שלנו

תוכן עניינים

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך

מדבקות בעסק

5 סיבות לשימוש במדבקות בעסק

מדבקות לעסק הן אמצעי שיווקי מבוקש וותיק. עסקים קטנים וגדולים משתמשים בהן לקידום ושיווק מוצרים. עסקים קטנים יכולים ללקוחות חדשים ולהנות מהחזר כספי. בשביל שהמדבקות

Read More »

כמה עולה קידום אורגני לעסק?

שימוש בצוותי קידום מיוחדים של Google היא דרך מצוינת לנטר את ה-SERP המקומי. סוכנויות אלו יכולות ליצור אסטרטגיה מלאה ולפעול לפיה, ולהציע תמיכת לקוחות מלאה.

Read More »