ניקוי ספה בבית

במאמר זה אנו מציגים צעדים פשוטים לניקוי הספה עם שואב אבק. אם יש לכם כסא בד נוח שזקוק לניקוי, המדריך בן ששת השלבים ילמד אתכם כיצד לנקות את בד הספה שלכם בזול. מדריך זה כולל טיפים וטריקים לניקוי פופקורן וחמאה יבשים, כמו גם טיפים למניעת נפילת חיית המחמד שלכם – וכיצד לשמור על ריקבון הרהיטים שלכם. אם אתה זקוק למדריך מהיר לניקוי ספת הבד שלך, בין אם אתה מנקה פופקורן מיובש או חמאה או ספה עם מייבש, יסודות הניקוי בעזרת שואב האבק שלך ילמדו בשלב פשוט אחד בששת השלבים של המדריך הזה. אם יש לך שאלות לגבי כמה זמן או באיזו תדירות אתה צריך לנקות את הכריות והספות שלך כדי לוודא שאתה מנקה אותם כמו שצריך, אנא קרא את המדריך.

השתמש בתמיסת ניקוי לכל הספה והתחל לנקות את הכתמים

אך וודא שהמנקה אינו פוגע בבד. התחל עם החלקים הנסתרים של הספה, כמו הכריות והכריות, ונקה אותם עם שואב אבק. וודא כי המנקה שלך אינו פוגע בבד הספה שלך או באזורים נסתרים כלשהם. ודא שהבד שלך לא נפגע על ידי המנקים והוא נקי מספיק.

אם טכניקת ניקוי הכתמים שלך אינה מספקת, בדוק את קוד הניקוי של הספה שלך כדי לראות כיצד לשטוף את ציפית הכרית בבטחה.

אם בספה שלך אין כתמים ברורים, יש לרסס את האזור בעזרת חומר מקדים לטיפול, ואז להמתין מספיק זמן וללכת לשלב השלישי. המשך לנקות כתמי ספה אחרים בשיטות המתאימות ולנקות את כל הרהיטים האחרים או אזורים אחרים בביתך.

השאלה כעת היא כיצד לנקות את הספה שלך מבלי שתצטרך להיעזר במנקה מקצועי. אם תבצעו את השלבים בהתאם, תוכלו לנקות את הספה בקלות עם שואב אבק – ללא שום בעיה.

לפני שתתחיל בשיטה למטה

חשוב לבדוק את הוראות הטיפול בספה, שעליך לבדוק לפני שתמצא שואב מתאים לספה שלך. זכרו שתוכלו להשיג שני תגים, האחד יעזור לכם לנקות את כריות הספה והשני יספק לכם תמיסת סבון לניקוי חללים קטנים. לא כל הספות זהות, אז בדקו מה אתם מכינים ובדקו אם הכל עובד כמו שצריך לפני שאתם מנקים את כל הספה. לפני שאתה מנקה כיסוי לספה, עליך לוודא שהכל תקין ואז לאחר הניקוי. התבונן ב"תווית הטיפוח "שנמצאת בדרך כלל בתחתית כרית הספה שלך – נסה אותה.

אם יש לך רק את המשטח לנקות

דרך נהדרת לעשות זאת היא פשוט להשתמש בשואב האבק על כל הספה. ריססו את הספה קלות, השאירו את התמיסה לשבת כמה דקות ואז העבירו את השואב על פני השטח. לאחר אידוי הרפידות, הוואקום נשאב מחדש על מנת להבטיח שהלכלוך שמסיר המנקה יוסר.

בעזרת חיבור המברשת הרך של שואב האבק אתה מסיר אבק ולכלוך ממפרקי הספה ומנקה את המשטח

הקפד להרים את הכריות כדי לוודא שאתה מקבל את הספה נקייה ככל האפשר, ואז שאב את דפנות הספה ואת גב הספה, מכיוון שיש צורך גם לנקות אותן. יניקה את הספה בעזרת מברשת וכרית כרית בצד כל כרית והסר חלקיקי לכלוך או כתמים מוטבעים.

דאגו לנקות את הספה כולה

מכיוון שכתמים חסרים במקום אחד פה או שם יכולים לגרום לספה להראות מכוערת. השתמש בתמיסת ניקוי המשתמשת במטלית נקייה כדי לקבוע בדיוק מה בטוח לבד הספה שלך והשתמש בתנועת כיבוי במקום בחיכוך. לאחר שהכתם מיובש לחלוטין, השתמשו בשואב האבק לא רק כדי לנקות את המשטח, אלא גם כדי שהוא ייראה חלק וכדי להבטיח שהוא מתחבר לשאר ספת הקטיפה. אם אינך יכול להסיר את הכתם מהזמש או מהספה במיקרו-עור בעצמך, התקשר למומחי ServiceMaster שלנו לניקוי. ניתן גם לנקות את הספה בעזרת חומר ניקוי שטיחים איכותי, כמו במרכז השירות שלנו בסן פרנסיסקו.

הדרך הטובה ביותר לנקות ספת פוליאסטר

היא לתקוע ספוג לח מעט במקום, להבריש אותו מעט ולהבריש אותו איתו. ניקוי ספה עם מנקה אדים לא רק עוזר לכם לנקות את בד הספה שלכם כמו שצריך, אלא גם יכול להחזיר את הספות למצב חדש כמעט אם אתם יודעים לנקות אותה כראוי בעזרת חומרי ניקוי אדים. אם אינך מנקה את הספה שלך כראוי בעזרת חומרי ניקוי אדים, ייתכן שהספה לא תיראה טוב ככל שתוכל, או אפילו עלולה להיפגע. במקרה זה, אנו מנקים את הספות בעזרת חומרי ניקוי שטיחים איכותיים כמו מרכז השירות שלנו בסן פרנסיסקו ומרכזי השירות ServiceMaster שלנו בלוס אנג'לס.

פרסמו באתר שלנו

תוכן עניינים

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך

3 יתרונות שירותי ענן לעסקים

שירותי ענן מציעים יתרונות רבים לעסקים. ביניהם חסכונות, שיתוף פעולה משופר, טביעת רגל פחמנית מופחתת וגמישות. קרא על מנת לגלות יותר. נדון בשלושה מהיתרונות הגדולים

Read More »

יתרונות של חיתוך לייזר

חיתוך לייזר הוא טכניקה המנצלת לייזר כדי לאדות חומרים וליצור חתך. טכנולוגיה זו שימשה במקור בייצור תעשייתי. עם זאת, כיום משתמשים בו יותר בתי ספר,

Read More »

התקנת גדרות אלומיניום בבית

אתה צריך ללמוד איך להוסיף גדר אלומיניום לבית שלך. במאמר זה, תגלה את העלות של התקנת גדר אלומיניום בבית שלך וציפוי אבקה. אתה גם תלמד

Read More »

כיצד להתכונן לשיפוץ דירה

יש כמה צעדים שאתה יכול לקחת כדי להתכונן לשיפוץ דירה. אתה יכול, למשל, לעצב פריסה חדשה או להוסיף עוד שטח אחסון. ברגע שיש לך עיצוב

Read More »