כל מה שצריך לדעת על תקלות חשמל בעסק

תקלות חשמל הם דבר נפוץ והן מגיעות אלינו גם שאנחנו בבית וגם שאנחנו בבית העסק. ב-2 המקרים התקלות הללו עלולות להיות הרסניות, שכן יתכנו וחלק ממוצרי החשמל יהרסו באופן מוחלט כתוצאה מקצר חשמלי כזה או אחר.

ביקשתי מחשמלתיאל, מומחה לבעיות חשמל באיזור תל אביב והמרכז, לתת לנו כמה טיפים חשובים.

"חשוב מאוד לבצע בדיקה מקיפה למערכת החשמל בבית או בעסק בכדי למנוע הרס מיותר לציוד שלכם. בדיקת לוח חשמל צריכה להתבצע אחת לשנה והיא צריכה להתבצע אך ורק על ידי חשמלאי מוסמך. לוח החשמל הוא לב ליבה של כל מערכת החשמל הקיימת אצלכם בבית או בעסק.

אם התגלו ליקויים במערכת החשמל המשמעות היא ליקויים, קצרים חשמליים ואף למקרים חמורים יותר של התחשמלויות."

אילו בדיקות חשמל מומלץ לבצע באופן שוטף?

בדיקות הארקה

הצורך בבדיקה זו מתגלה בדרך כלל ע"י אינסטלטורים במהלך תיקון או בדיקה בסביבת שעון המים שאליה מחוברת הארקה. החיבור יכול להתנתק או ליחתך.

עוד דרך לדעת על בעיה בהארקה בבית היא הרגשת זרמן חשמלי בעת מגע עם מים במטבח, במקלחת או אפילו מהרצפה עם רגליים יחפות.

בדיקות הארקה מומלץ לבצע אחת לשנה!

שורה תחתונה

אחת לשנה יש להזמין חשמלאי על מנת לבצע מספר בדיקות במערכת החשמל שלכם. הבדיקה הזו יכולה לחסוך לכם כסך רב בתיקונים של מערכת החשמל בעתיד, הרס ונזק לציוד בבית או בעסק, ובמצבים חמורים יותר אף מקרים של התחשמלות.

בדיקה קטנה שתחסוך לכם המון. בהצלחה.

פרסמו באתר שלנו

תוכן עניינים

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך

שירותי מחשוב לעסק חדש

במאמר זה אנו בוחנים 5 טיפים חשובים שיעזרו לכם להקים חברה לתיקון מחשבים. 5 הטיפים הבאים יכולים לעזור לכם לנהל עסק מצליח ושווה לתיקון מחשבים!

Read More »

עוגיות מזל לעסק

כל עיר נבחרה כ"עוגיית מזל "בזכות השילוב הייחודי שלה בין קסם, יצירתיות ויצירתיות. כל הערים הגדולות שונו לאחר אחד ממותגי הביסקוויטים הפופולאריים והמצליחים בעולם, כמו

Read More »

ניקוי ספות יסודי

בעמוד זה הקוראים לומדים כיצד לנקות את הספות ואת כריות הספה וכיצד לזהות את כתמיהם. הספה שלך אמנם נראית טוב, אבל חיידקים מזיקים עדיין יכולים

Read More »

שוקולד ממותג לעסק

החברה הוותיקה בעולם מייצרת את השוקולדים הטובים ביותר מזה עשרות שנים ומגישה את מוצרי הקקאו הטובים ביותר מזה שנים. בשנת 1999 המציאה שוקולד עבודות את

Read More »