כל מה שצריך לדעת על תקלות חשמל בעסק

תקלות חשמל הם דבר נפוץ והן מגיעות אלינו גם שאנחנו בבית וגם שאנחנו בבית העסק. ב-2 המקרים התקלות הללו עלולות להיות הרסניות, שכן יתכנו וחלק ממוצרי החשמל יהרסו באופן מוחלט כתוצאה מקצר חשמלי כזה או אחר.

ביקשתי מחשמלתיאל, מומחה לבעיות חשמל באיזור תל אביב והמרכז, לתת לנו כמה טיפים חשובים.

"חשוב מאוד לבצע בדיקה מקיפה למערכת החשמל בבית או בעסק בכדי למנוע הרס מיותר לציוד שלכם. בדיקת לוח חשמל צריכה להתבצע אחת לשנה והיא צריכה להתבצע אך ורק על ידי חשמלאי מוסמך. לוח החשמל הוא לב ליבה של כל מערכת החשמל הקיימת אצלכם בבית או בעסק.

אם התגלו ליקויים במערכת החשמל המשמעות היא ליקויים, קצרים חשמליים ואף למקרים חמורים יותר של התחשמלויות."

אילו בדיקות חשמל מומלץ לבצע באופן שוטף?

בדיקות הארקה

הצורך בבדיקה זו מתגלה בדרך כלל ע"י אינסטלטורים במהלך תיקון או בדיקה בסביבת שעון המים שאליה מחוברת הארקה. החיבור יכול להתנתק או ליחתך.

עוד דרך לדעת על בעיה בהארקה בבית היא הרגשת זרמן חשמלי בעת מגע עם מים במטבח, במקלחת או אפילו מהרצפה עם רגליים יחפות.

בדיקות הארקה מומלץ לבצע אחת לשנה!

שורה תחתונה

אחת לשנה יש להזמין חשמלאי על מנת לבצע מספר בדיקות במערכת החשמל שלכם. הבדיקה הזו יכולה לחסוך לכם כסך רב בתיקונים של מערכת החשמל בעתיד, הרס ונזק לציוד בבית או בעסק, ובמצבים חמורים יותר אף מקרים של התחשמלות.

בדיקה קטנה שתחסוך לכם המון. בהצלחה.

פרסמו באתר שלנו

תוכן עניינים

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך

מדבקות בעסק

5 סיבות לשימוש במדבקות בעסק

מדבקות לעסק הן אמצעי שיווקי מבוקש וותיק. עסקים קטנים וגדולים משתמשים בהן לקידום ושיווק מוצרים. עסקים קטנים יכולים ללקוחות חדשים ולהנות מהחזר כספי. בשביל שהמדבקות

Read More »

כמה עולה קידום אורגני לעסק?

שימוש בצוותי קידום מיוחדים של Google היא דרך מצוינת לנטר את ה-SERP המקומי. סוכנויות אלו יכולות ליצור אסטרטגיה מלאה ולפעול לפיה, ולהציע תמיכת לקוחות מלאה.

Read More »