ככה מחליפים לוח חשמל בבית

לוח הבקרה, המכונה גם לוח בקרה, תיבת נתיכים או תיבת מפסקים, הוא תיבת מתכת המכילה את מפסקי החשמל והנתיכים המפיצים חשמל בבית. הוא מחבר את החוטים לאספקת החשמל של העיר או למעגל בבית שלך.

לוחות שירות חשמליים בדרך כלל אינם נראים באופק וממוקמים באזורים כגון מרתפים

מוסכים וארונות. בבתים ישנים, במיוחד ישנים יותר, ניתן למצוא לוחות בקרה בארונות ובשירותים. בבתים חדשים שנבנו לאחרונה, הפנלים עשויים להיות במקום בטוח יותר, כמו למשל על הקירות החיצוניים של מוסך.

חשמלאי בתל אביב שכדאי להכיר באתר סטאטוס מאסטר

הקלה על הגישה בשעת חירום צריכה להיות עדיפה על פני הנחת לוח הבקרה או שדרוגם

לא תמיד אתה צריך להחליף או להחליף לוח בקרה כאשר המפסק מופעל. ייתכן שיהיה צורך בהחלפה של לוח הבקרה אם רצועת האוטובוס מושמרת, נזקי החלודה בקשת מונעים חיבור תקין או אם לוח הבקרה נמוך או עומס יתר. לא משנה היכן אתה גר, לוח בקרה מיושן או פגום יכול להוות איום חמור על ביתך. לוחות חשמל ביתיים יכולים להימשך בין 25 ל -40 שנה, אך גם כיום, צריכת חשמל מוגברת גורמת לכך שלוחות חשמל ביתיים לעיתים רחוקות מגיעים ליכולתם המיועדת.

אפשר לומר שהחלפה אופיינית של לוחות חשמל בבית תעלה כ -2,000 דולר. זה אולי נשמע כמו הרבה כסף, אבל בואו נראה למה חשוב לשנות את הפאנל ואיך עושים את זה.

העלות הממוצעת של החלפת לוח חשמל, כולל עבודה, היא כ -2,000 דולר. הזרם, סוג הבית ומספר המעגלים הנדרשים ממלאים תפקיד בעלות הכוללת החלפת הפאנל. כדי להתקין את הפאנל, תצטרך לשלם 500 עד 2000 דולר נוספים.

אחד הפרויקטים הנפוצים ביותר הקשורים לחיווט בביתכם

הוא החלפת לוחות בקרה ומפסקים. עלות החלפת לוח הבקרה נקבעת מכיוון שהיא יכולה לסייע למכשירי החשמל שלכם לפעול ביעילות מקסימאלית, למנוע שריפות חשמל ולהעלות את הערך הכללי של הבתים שלכם. עם זאת, העלות הכוללת של החלפת ארונות חשמל היא כה מגוונת שקשה להגדיר בדיוק כמה עלויותיך צריכות להיות להחלפתן.

אם לא עשיתם מודרנית את לוח הבקרה שלכם כבר כמה שנים

אתם עלולים להיקלע לפיגור בחלקים אחרים בביתכם. כשאתה משדרג, אתה עשוי להבחין בסימני אש בלוחות הבקרה שלך כאשר הם מפעילים את המפסק כאשר אתה מנסה להפעיל מספר מכשירים או אלקטרוניקה בו זמנית. כל מה שמעל 200 אמפר מאפשר למפסקים שלך להתמודד עם עומסי אנרגיה גבוהים יותר מבלי להפעיל, וההתקנה הנוכחית שלך קובעת את עלות החלפת הפאנל.

החדשנות מואצת בעשורים האחרונים והביאה לנו מזגנים אוטומטיים

אמבטיות בסגנון ספא, משאבות חום, בריכות, מערכות בידור גדולות ומכוניות חשמליות פופולריות, שכולן דורשות מטענים ביתיים חזקים. פירושו של פונקציונליות חדשה זו שדרוג מפאנל 60 אמפר לפאנל 100 אמפר ל 200 אמפר ומעלה.

ניתן להניח כי בתים ישנים רבים

אם לא כולם, יזדקקו למודרניזציה כלשהי של מערכות הפצת החשמל שלהם בכדי לענות על הביקוש הגובר לחשמל. המשמעות של זה עשויה להחזיר לוחות ישנים יותר עם נתיכים חד פעמיים (איור 1), אך ייתכן שיהיה צורך גם לעבור ללוחות קודמים עם 24 מעגלים או פחות. מעגלים פגומים או עומסים יתר עלולים להיות מסוכנים ולגרום לשריפה בביתכם.

בעיות חשמל נפוצות רבות קשורות ללוח בקרה פגום מכיוון שהוא מחובר לכל מערכת החשמל. אם לוח הבקרה לא עובד, הנזק יכול להתפשט ברחבי הבית.

הכירו את סימני ההזדקנות או לוחות הבקרה הלקויים והבינו כי ההשלכות יכולות להיות משמעותיות

שדרוג לוח החשמל יכול להיות מספר דברים שונים בהתאם לצרכי החשמל בביתך, לגיל עוצמת הפאנל הנוכחי, לפגיעה בלוח ולגורמים אחרים. בהמשך, נבחן את האינדיקציות כי נדרשת החלפת לוח, נזהה את מותג הפאנל אותו עליכם להחליף, והעלויות הכרוכות בהתאמה מחדש של הפאנל.

בעלי בתים הרואים בשדרוג מלא של לוח הבורר פרויקט לשיפור בית צריכים להתחיל בסקירת סרטוני וידאו בסיסיים

כדוגמת הסרטונים הבאים, המתארים את התהליך וממחישים את המורכבות של כל שלב. אם באמת יש לך זמן וביטחון לבצע חידוש לוח מתגים מלא בעצמך, זו משימה שיש להשאיר לחשמלאי מורשה מבחינת זמן ובטיחות. מודרניזציה של לוח הבקרה שלך בבית היא דרך קלה לשפר את חיי היומיום שלך ולהוסיף ערך לבית שלך שיימשך בעתיד. למד כיצד לוח הבקרה שלך עובד וכיצד הוא משפיע על צרכי החשמל של ביתך.

לוחות בקרה חשמליים

המכונים גם לוחות בקרה או תיבות נתיכים, הם חלק ממערכת אספקת החשמל המספקת כמויות שונות של אנרגיה חשמלית להזנת מעגלי עזר. לוחות אלה משמשים נתיכים למעגל יחיד בבית משותף. אתה מפיץ חשמל למנורות, מכשירי החשמל והמכשירים האלקטרוניים שלך.

אם הפאנל שלך נכשל

אתה מסתכן בפגיעה בציוד החשמלי שלך ובבית שלך. כבעלי בתים, ייתכן שתרצה להתקין פאנל חדש או להחליף לוח פגום או שאינו מספיק כדי לענות על צרכיך. אם אתם מכירים מפסקים ונתיכים, מידע זה מספיק בכדי להגן עליכם מפני לוח בקרה לקוי שעלול להוות סיכון שריפה גדול.

אם אתה מעשי מספיק להחליף לוח בקרה, התקשר לחשמלאי מוסמך. עליכם להיות בטוחים כי לוח הבקרה שתקבלו עומד בדרישות החשמל שלכם.

לקוחות מתקשרים אלינו בהוקינס אלקטריק אם יש להם בעיות במפסקים בבתיהם ומגלים שלוח הבקרה שלהם מיושן

אנו אומרים להם שהגיע הזמן להחליפם. אם אתה מבחין במשהו שמעורר חששות, יש לבדוק את לוח הבקרה או המפסק על ידי חשמלאי מורשה. אם מדובר במפסק אוטובוס או מוט, הסר אותו מיד.

המגבלה היחידה למספר לוחות הבסיס שאתה יכול לקבל היא המספר הזמין במעגל המתג הראשי. כוח המגבר של המעגל שווה או נמוך מההספק של לוח המשנה הבא שלו.

פרסמו באתר שלנו

תוכן עניינים

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך

מדבקות בעסק

5 סיבות לשימוש במדבקות בעסק

מדבקות לעסק הן אמצעי שיווקי מבוקש וותיק. עסקים קטנים וגדולים משתמשים בהן לקידום ושיווק מוצרים. עסקים קטנים יכולים ללקוחות חדשים ולהנות מהחזר כספי. בשביל שהמדבקות

Read More »

כמה עולה קידום אורגני לעסק?

שימוש בצוותי קידום מיוחדים של Google היא דרך מצוינת לנטר את ה-SERP המקומי. סוכנויות אלו יכולות ליצור אסטרטגיה מלאה ולפעול לפיה, ולהציע תמיכת לקוחות מלאה.

Read More »