כך מדפסת משולבת תוכל לחסוך עלויות למשרד שלכם

אחד המכשירים החשובים ביותר בכל משרד, בין אם הוא משרד גדול או קטן, בין מדובר במשרד חיצוני או ביתי, היא ללא ספק מדפסת. בעזרתה אנחנו יכולים להדפיס מסמכים, תוכניות או כל דבר אחר לצרכים פנימיים או לצרכים חיצוניים. 

באופן טבעי, בתור בעלי משרד אנחנו נרצה לחסוך כמה שיותר בעלויות האחזקה והשימוש במדפסת, על מנת שלא לבזבז כסף לחינם. לכן אנחנו נקנה מכשיר שיכול לייצר עבורנו כמויות גדולות של הדפסות בעלות נמוכה ובאיכות טובה. אנחנו נחפש מדפסות שיכולות לספק לנו אפשרויות ויכולות הדפסה בתנאים רלוונטיים עבורנו מבלי שנצטרך להשקיע עלויות גבוהות בתחזוקת המדפסת, רכישת דיו או דפים. 

אחת הדרכים לחסוך בעלויות היא דרך רכישת מדפסת משולבת. מדובר במדפסת אשר כוללת פונקציות של מספר מכשירים במתקן אחד, מה שנקרא באנגלית all in one. כלומר, במקום שאנחנו נצטרך לקנות מספר מכשירים שישרתו אותנו כל אחד בנפרד, אנחנו יכולים לקנות מדפסת משולבת שכוללת את כל המכשירים וכך יש לנו אפשרות ליהנות מפונקציות שונות ומגוונות. 

מה כוללת מדפסת משולבת?

אנחנו יכולים למצוא דוגמאות שונות של מדפסות משולבות. מדפסת משולבת קלאסית היא כזו שכוללת מדפסת, סורק ומכונת צילום. מדובר על מכשיר שהוא גדול יותר ממדפסת רגילה, ובנוי באופן כזה שכל חלק במתקן מאפשר לנו לבצע פעילות אחרת. חשוב לציין, במקרים רבים אנחנו יכולים לבצע פעילות סריקה או צילום בלי קשר למדפסת עצמה. 

אופציה אחרת של מדפסת משולבת, היא כזו שכוללת בתוכה גם פקס. כך אנחנו יכולים להשתמש בארבע הפונקציות העיקריות והחשובות שכל משרד, ביתי או חיצוני, זקוק להן. גם במקרה של פקס, אנחנו יכולים להשתמש במכשיר בלי קשר לשאלה אם המדפסת עצמה עובדת או לא. 

כיצד רוכשים מדפסת משולבת

כשאנחנו ניגשים לקנות מדפסת משולבת עלינו לבחון מספר פרטים, מלבד השאלה אילו אפשרויות נכללות במכשיר. 

ראשית, עלינו לבחון מה גודל המכשיר ועד כמה הוא מתאים לאופי וגודל המשרד. הרבה פעמים נרצה לרכוש מדפסת משולבת על מנת שבסופו של דבר נחסוך לא רק בעלויות אלא גם בשטח. אם יש לנו משרד קטן, אנחנו נתקשה להחזיק בו יותר ממכשיר אחד. מדפסת משולבת יכולה לעזור לנו. 

שנית, חשוב לבדוק האם המכשיר עובד באמצעות כבלים או באמצעות חיבור אלחוטי. עדיף לנו שהוא יעבוד באמצעות חיבור אלחוטי, כך לא נצטרך לחבר אותו ישירות למחשב. 

שלישית, אם יש מספר מחשבים במשרד, הרי שעלינו לבחון אפשרות של חיבור משולב, כלומר, המדפסת צריכה להיות מחוברת לכל אחד מהמחשבים על מנת שכל עובד יוכל להשתמש בה. 

ארבע, עלינו לבדוק כיצד ניתן להחליף נייר ומחסנית דיו במדפסת. חשוב שהתהליך יתבצע בצורה פשוטה וקלה, בשביל שנוכל לעשות זאת בקלות וכמובן בעלויות נמוכות.

פרסמו באתר שלנו

תוכן עניינים

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך

מדבקות בעסק

5 סיבות לשימוש במדבקות בעסק

מדבקות לעסק הן אמצעי שיווקי מבוקש וותיק. עסקים קטנים וגדולים משתמשים בהן לקידום ושיווק מוצרים. עסקים קטנים יכולים ללקוחות חדשים ולהנות מהחזר כספי. בשביל שהמדבקות

Read More »

כמה עולה קידום אורגני לעסק?

שימוש בצוותי קידום מיוחדים של Google היא דרך מצוינת לנטר את ה-SERP המקומי. סוכנויות אלו יכולות ליצור אסטרטגיה מלאה ולפעול לפיה, ולהציע תמיכת לקוחות מלאה.

Read More »