השכרת מצנן נייד לאירועים

אם אתה זקוק לאוהל שיישאר את האורחים שלך ושולחן וכיסאות לשבת ולאכול, אנחנו המקור להשכרה הטובה ביותר ביוטה. איתן אירועים מציעים סגנונות אוהל מיוחדים שיעזרו לכם לשמור על קור רוח ואנחנו יכולים לשכור עבורכם פתרונות מותאמים אישית בנסיבות המסובכות ביותר. גודל השכירות נע עד 400 טון, אך אנו מציעים מגוון רחב של גדלים וגדלים, החל מאוהלים קטנים וכלה באוהלים גדולים בגדלים שבין 1,000 ל -1.5 טון.

איתן אירועים יכולה לארגן הכל בכדי לספק לכם חימום וקירור

ואנו מעריכים את ביצועי הקירור של מקרר הספוט שלכם נמוך ככל שאמרתם מבחינת מיזוג האוויר לביתכם. לדוגמא, תזדקקו למזגן לביתכם, דוד מים או אפילו חימום נייד לחדר במלון. La Bre a air, אנחנו יכולים לארגן את כל מה שמספק חימום או קירור, כמו תנורי חימום, מאווררים, מדחסים, מקררים וכו '.

אם אתה זקוק לקירור מדי פעם

אמור שאתה לוגיסטי וחנות שוקולד ב חודשי הקיץ. אם אתה הולך להשתמש במקרר הנקודות הנייד שלך שוב בעונה הבאה, כדאי לך לשקול לקנות אותו. נדרש תחזוקה לשכירות לטווח קצר, אך ניתן לקבל חוזי אחזקה להשכרה לטווח ארוך. חברת ההשכרה שלנו יכולה לתכנן, להתקין ולפרק ציוד לאירועים הנמשכים שעה או שנה ומעלה, כמו גם לאירועים ארוכים יותר כמו חתונות, הלוויות, חתונות ואירועים מיוחדים אחרים. השכרה היא הבחירה הטובה ביותר אם אתה צריך לפעול במקרה חירום או מתכנן לכבות את המערכת שלך, או אם אתה זקוק למזגן נייד לתחזוק המערכת הראשית שלך.

מצא חברה המציעה אפשרויות רכישה והשכרה, כך שתוכל להשוות את עלויות ההשקעה והרכישה של שכר דירה ורכישה.

השכרת מצנן נייד לאירועים באתר איתן אירועים

כשאתה שוכר תנור חימום או מיזוג אוויר נייד מאירוע היהלום

הכל מוגדר עבורך וחדר האירועים שלך מוכן לצאת לדרך. הצוות שלך יעזור לך לבחור נכון, והם יספקו פחות מיממה ויכולים לסמוך עליך שתגדיר ותשכור כמה שיותר מהר תמורת 1,000 דולר בלבד לחודש. מסירי לחות תעשייתיים יכולים לחזור לספק קירור זמני או לחבר אותך למערכת קירור אוויר במתקן קיים כמו מערכת קירור מי הקירור של לה ברה, המספקת אוויר ל- LaBrea.

השכרת ציוד אמין למסיבות בחוץ

הוא החלק הכי קל בתכנון שלך והצוות האמין שלנו יבטיח לך את כל התמיכה הדרושה לך כדי להקים את היחידה שלך במיקום המושלם ולגרום לה לפעול בצורה חלקה מההתחלה ועד הסוף לאירוע שלך. אנו מציעים חימום ומיזוג אוויר, לכן אל תהססו לפנות אלינו אם ברצונכם למצוא את המיקום המתאים לכם ולאירועים שלכם, כמו גם את עלות החימום או מיזוג האוויר. תוכל גם למצוא פתרונות חימום וקירור בקרבתך בפחות מ -1,000 דולר לחודש תמורת 500 דולר בלבד.

אנו מציעים משאיות ניידות – רכובות וברגליים – ברדיאטורים הזמינים תמיד, כמו גם מגוון רחב של רדיאטורים ניידים, רכובים על משאיות, זמינים בזמן לצרכיך.

כאשר משתמשים במקרר ביצות

עליכם לקחת לחות בחשבון, ואחד מקררי הביצות שלנו יכול אפילו להפחית את טמפרטורת הסביבה של אירוע עד 30 מעלות, תלוי בלחות. מקרר אוויר יעיל רק במקום סגור לחלוטין, כמו למשל בחדר, אך לא בשטח פתוח. אם המצנן לא עוזר בלחות, הוא רוטט ומייצר אוויר שקריר יותר מ -10 מעלות מטמפרטורת החדר.

הצידנית הזו בהחלט תעשה את העבודה

אבל אם אתה רוצה לשמור על האוהל שלך קריר ולהוסיף קצת כשרון למסיבה שלך, שקול להוסיף אלמנט של מים. למסיבות עם ילדים, מנופחי מים לא רק יעזרו לשמור על קור רוח הילדים, הם גם ישמשו כיף למסיבה נוסף.

גם אם מזג האוויר עשוי להיות בחוץ

עליכם לשמור על נוחות האורחים ולבחון את האפשרויות הרבות העומדות בפניכם מבחינת מיזוג אוויר, ניפוחי מים ומקררים אחרים. ניתן לשאוב את מיזוג האוויר לאוהל שלך כדי ליצור סביבה קרירה לחלוטין, כך שתוכל ליהנות מהמסיבה שלך למרות החום.

אתה יכול להשתמש במאוורר גדול בפינת האוהל לזרימת אוויר מקסימלית, או להציב מתלה קטן על מוט או מחוץ לאוהל שלך כדי להפיץ קירור.

אם יש לכם שטח גדול לקרר

אך ההתקנה מסובכת ואתם זקוקים לו לזמן מוגבל בלבד, עליכם לשכור מזגן נייד שיוכל לקרר אותו. אם אתה יכול לבצע את ההתקנה בעצמך וזקוק לה רק לתקופות קצרות (כגון כמה שעות או ימים), הבעלות על מערכת מיזוג אוויר ניידת תהיה פיתרון חכם וזול יותר מהשכרה ובעל ניסיון בניהול אירועים על ידי עובדים.

פרסמו באתר שלנו

תוכן עניינים

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך

מדבקות בעסק

5 סיבות לשימוש במדבקות בעסק

מדבקות לעסק הן אמצעי שיווקי מבוקש וותיק. עסקים קטנים וגדולים משתמשים בהן לקידום ושיווק מוצרים. עסקים קטנים יכולים ללקוחות חדשים ולהנות מהחזר כספי. בשביל שהמדבקות

Read More »

כמה עולה קידום אורגני לעסק?

שימוש בצוותי קידום מיוחדים של Google היא דרך מצוינת לנטר את ה-SERP המקומי. סוכנויות אלו יכולות ליצור אסטרטגיה מלאה ולפעול לפיה, ולהציע תמיכת לקוחות מלאה.

Read More »