איתור נזילות בעסק

נזילות מים הינה אחת הבעיות הנפוצות והכואבות ביותר. הפתרון הוא בדרך כלל הרסני, הנזק כתוצאה מהנזילה הוא עצום ואם זה קורה בעסק שלכם, זה יכול לגרום להשבתה חלקית של העסק.

איך הכי נכון לפתור את נזילות המים בצורה המהירה והיעילה ביותר?

איתור נזילה באמצעות מצלמה טרמית היא הפתרון המהיר והיעיל ביותר. הנזק הוא קטן יחסית מכיוון האיתור נעשה בצורה ממוקדת ולכן ההרס הוא ממוקד בלבד. כלומר אין צורך להרים את כל הריצוף בעסק שלכם וההשבתה שכיכבול נכפית עלינו יכולה להעשות באיזור אחד בלבד.

מצלמה טרמית מזהה את הבדלי הטמפרטורות מתחת לריצוף וכך ניתן לגלות את מיקום הנזילה באופן מדויק.

חשוב לטפל בנזילה בהקדם

נזילות מים גורמות להרס גדול יותר ממה שאנחנו חושבים. ההרס והזנק הנגרם נוגע בכמה מישורים שעליהם נפרט כאן.

נזק בריאותי

מים מעלים עובש, ומלבד הריחות הלא נעימים שמגיעים ביחד עם צבע העובש הלא אסתטי בעליל, קיימת פגיעה בריאותית (בעיקר לאנשים עם בעיות אסטמה ובעיות במערכת הנשימה).

נזק למבנה

נזילות מים פוגעים בברזל הקונסרבטיבי, שנועד לחזק את המבנה. אותו ברזל מחליד לאורך זמן ואף הופך לחומר אבקתי. פועל יוצא – חוזק המבנה נפגע ועלול להנזק בצורה משמעותית במקרים של רעידות אדמה.

נזק לתשתיות

התשתיות שלנו נמצאות מתחת לריצוף, כך גם הנזילה. תשתיות החשמל והתקשורת עלולות להיזנק לאורך זמן כאשר הם מגיעות במגע עם הנזק הוא הרסני. תשתיות הרוסות דורשות החלפה מיידית, משמע להרים את הריצוץ כדי לבצע את זה בצורה נכונה ואיכותית.

איך בוחרים חברה לאיתור נזילות?

בשלב הראשון צריך לדבר עם חברת איתור נזילות על מנת לוודא את רמת הזמינות של אותה חברה. כמו שאמרנו, נזילות מים גורמות לנזק בלתי הפיך וחשוב לטפל בנזילה כמה שיותר מהר.

חברות איתור נזילות בדרך כלל "מחזיקות" מגוון רחב של מאתרי נזילות, ולרוב זה נעשה בפריסה ארצית.

חשוב לבדוק עם החבר שמאתר הנזילות יודע להתמודד עם מקרי נזילה כמו שלכם – כאמור, ישנם מגוון מקרים של נזילות וחשוב אכן לאמת את סוג הנזילה ולהתאים עבורה מאתר נזילות מקצועי.

לפני שניגשים לסבב הטלפונים, מומלץ לבצע סקר שוק, לבדוק מה המחירים המומלצים לאיתור נזילה, איזו חברה הכי מומלצת ואת זה נוכל לעשות דרך האינטרנט שמביא לנו את כל המידע עד אלינו בלחיצת עכבר אחת פשוטה.

רשמו את שם החברות המוצעות, בידקו את הביקורות עליהם בגוגל/פייסבוק ושאלו חברים האם נעזרו בעבר בחברה לאיתור נזילות והאם הם מרוצים.

זכרו – נזילות מים גורמות להרס עצום וחשוב לטפל בהם בהקדם האפשרי!

בהצלחה.

פרסמו באתר שלנו

תוכן עניינים

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך

חברה לניקיון משרדים

לפני שכירת חברת ניקיון משרדית, חשוב להבין מה אתה מחפש. לחברה צריך להיות מוניטין חזק בקהילה העסקית, ושיא של אספקת שירותים באיכות גבוהה. קרא ביקורות

Read More »

עורך דין אלון אלדר

אלון אלדר הוא מומחה משפטי בישראל. עוסק בעריכת דין מזה 19 שנים ובעל ניסיון בתחומי המשפט השונים – פלילי, אזרחי ומסחרי. הוא משמש גם כשופט

Read More »

להקה לאירועים עסקיים

אם אתם מחפשים להקה לאירוע העסקי הבא שלכם, אל תחפשו רחוק יותר. ישנן סיבות רבות מדוע כדאי לבחור לשכור את כנופיית השרשרת. ראשית, יש להם

Read More »