איתור נזילות בעסק

נזילות מים הינה אחת הבעיות הנפוצות והכואבות ביותר. הפתרון הוא בדרך כלל הרסני, הנזק כתוצאה מהנזילה הוא עצום ואם זה קורה בעסק שלכם, זה יכול לגרום להשבתה חלקית של העסק.

איך הכי נכון לפתור את נזילות המים בצורה המהירה והיעילה ביותר?

איתור נזילה באמצעות מצלמה טרמית היא הפתרון המהיר והיעיל ביותר. הנזק הוא קטן יחסית מכיוון האיתור נעשה בצורה ממוקדת ולכן ההרס הוא ממוקד בלבד. כלומר אין צורך להרים את כל הריצוף בעסק שלכם וההשבתה שכיכבול נכפית עלינו יכולה להעשות באיזור אחד בלבד.

מצלמה טרמית מזהה את הבדלי הטמפרטורות מתחת לריצוף וכך ניתן לגלות את מיקום הנזילה באופן מדויק.

חשוב לטפל בנזילה בהקדם

נזילות מים גורמות להרס גדול יותר ממה שאנחנו חושבים. ההרס והזנק הנגרם נוגע בכמה מישורים שעליהם נפרט כאן.

נזק בריאותי

מים מעלים עובש, ומלבד הריחות הלא נעימים שמגיעים ביחד עם צבע העובש הלא אסתטי בעליל, קיימת פגיעה בריאותית (בעיקר לאנשים עם בעיות אסטמה ובעיות במערכת הנשימה).

נזק למבנה

נזילות מים פוגעים בברזל הקונסרבטיבי, שנועד לחזק את המבנה. אותו ברזל מחליד לאורך זמן ואף הופך לחומר אבקתי. פועל יוצא – חוזק המבנה נפגע ועלול להנזק בצורה משמעותית במקרים של רעידות אדמה.

נזק לתשתיות

התשתיות שלנו נמצאות מתחת לריצוף, כך גם הנזילה. תשתיות החשמל והתקשורת עלולות להיזנק לאורך זמן כאשר הם מגיעות במגע עם הנזק הוא הרסני. תשתיות הרוסות דורשות החלפה מיידית, משמע להרים את הריצוץ כדי לבצע את זה בצורה נכונה ואיכותית.

איך בוחרים חברה לאיתור נזילות?

בשלב הראשון צריך לדבר עם חברת איתור נזילות על מנת לוודא את רמת הזמינות של אותה חברה. כמו שאמרנו, נזילות מים גורמות לנזק בלתי הפיך וחשוב לטפל בנזילה כמה שיותר מהר.

חברות איתור נזילות בדרך כלל "מחזיקות" מגוון רחב של מאתרי נזילות, ולרוב זה נעשה בפריסה ארצית.

חשוב לבדוק עם החבר שמאתר הנזילות יודע להתמודד עם מקרי נזילה כמו שלכם – כאמור, ישנם מגוון מקרים של נזילות וחשוב אכן לאמת את סוג הנזילה ולהתאים עבורה מאתר נזילות מקצועי.

לפני שניגשים לסבב הטלפונים, מומלץ לבצע סקר שוק, לבדוק מה המחירים המומלצים לאיתור נזילה, איזו חברה הכי מומלצת ואת זה נוכל לעשות דרך האינטרנט שמביא לנו את כל המידע עד אלינו בלחיצת עכבר אחת פשוטה.

רשמו את שם החברות המוצעות, בידקו את הביקורות עליהם בגוגל/פייסבוק ושאלו חברים האם נעזרו בעבר בחברה לאיתור נזילות והאם הם מרוצים.

זכרו – נזילות מים גורמות להרס עצום וחשוב לטפל בהם בהקדם האפשרי!

בהצלחה.

פרסמו באתר שלנו

תוכן עניינים

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך

3 יתרונות שירותי ענן לעסקים

שירותי ענן מציעים יתרונות רבים לעסקים. ביניהם חסכונות, שיתוף פעולה משופר, טביעת רגל פחמנית מופחתת וגמישות. קרא על מנת לגלות יותר. נדון בשלושה מהיתרונות הגדולים

Read More »

יתרונות של חיתוך לייזר

חיתוך לייזר הוא טכניקה המנצלת לייזר כדי לאדות חומרים וליצור חתך. טכנולוגיה זו שימשה במקור בייצור תעשייתי. עם זאת, כיום משתמשים בו יותר בתי ספר,

Read More »

התקנת גדרות אלומיניום בבית

אתה צריך ללמוד איך להוסיף גדר אלומיניום לבית שלך. במאמר זה, תגלה את העלות של התקנת גדר אלומיניום בבית שלך וציפוי אבקה. אתה גם תלמד

Read More »

כיצד להתכונן לשיפוץ דירה

יש כמה צעדים שאתה יכול לקחת כדי להתכונן לשיפוץ דירה. אתה יכול, למשל, לעצב פריסה חדשה או להוסיף עוד שטח אחסון. ברגע שיש לך עיצוב

Read More »