איפה ניתן למצוא מאתר נזילות

במאמר זה נדון כיצד למדוד נזילות בביטקוין, אילו אמצעי נזילות ננקטים, כיצד פועלת הפחתת נזילות ומה הקשר בין התנודתיות לתנודתיות. הפחתת נזילות מאפשרת לך לעבוד עם מנפיקים סימבוליים בכדי לספק נזילות מבוזרת ממקורות המונים. פלטפורמות שיווק יכולות לעזור לכם לגייס נזילות, שלעיתים קרובות מעורבים מפתחים לפרקי זמן ארוכים. דנו כיצד Uniswap בנתה קהילה של ספקי נזילות וסוחרים.

אתה יכול לקבל נזילות על ידי מתן מתווך למגבלה לקנות או למכור מניות תעודת סל במחיר שאתה בודק נזילות

מכיוון שניתן להחזיק NFT כנכסים נפרדים כמו אסימונים, ספקי נזילות יכולים להחליט בעצמם לאילו אסימונים הם רוצים לספק נזילות. אם מאגר הנזילות גדול מספיק, מפתחים יכולים להנפיק ולמכור אסימונים (חוזים) ללא הגבלה למאגר הנזילות ואז למכור את האסימונים שלהם חזרה לשוק.

עם הגידול והפופולריות של המסחר בקריפטוגרפים

הביקוש בנושא מאתר נזילות התברר מאוד, ומתווכים רבים מנסים כעת לנצל את שוק הנישה החדש הזה. בורסות מבוזרות מציעות גם דרך משתלמת להרוויח כסף על ידי מתן נזילות שבדרך כלל רק כמה שחקנים גדולים יכולים ליהנות ממנה, אך עם השוק – כשהמערכת מבוזרת, הבורסות הופכות נגישות לכל. כבונוס, יש גם לשקול עד כמה מתן נזילות משתלם לבורסות מבוזרות.

Tracker Portfolio Tracker מאפשר לך לעקוב אחר תשואות בריכות הנזילות שלך ב- Uniswap

פשוט חבר את הארנק שלך והוסף כתובת שעון. עם פלטפורמות מסחר, אתה יכול להשתמש במסננים כדי לחפש מניות שעברו באופן עקבי במשך מספר ימים עם נפח גבוה באופן עקבי, או לפחות עם נפח גבוה יותר. בדוק את שווי השוק של מטבעות קריפטוגרפיים באתרים אלה כדי לראות את הנפחים היומיים, מכיוון שנפחים גבוהים מרמזים על כך שאנשים רבים יותר קונים ומכירת מטבעות.

תלוי בסובלנות הסיכון שלך

אולי עדיף פשוט להכניס את הקריפטו-מאגרים שלך למאגר נזילות של 1%, אך מאגרי נזילות הם אפשרות טובה אם אתה רוצה שיהיה שיעור מעל או מתחת לסימן ה- ETH שאתה נמצא השתתפות. חשוב במאגר נזילות שהיחס יכלול את האסימונים שיש לך בבריכה ב- ETH. כל אחד יכול לרשום אסימונים של ERC-20 בקלות, ורובם זמינים ברמות נזילות שונות.

אם מישהו נכנס ורוצה להחליף DAI תמורת Ethereum ב- Uniswap

אתה יכול לנצל את הנזילות הזו. אם מישהו היה רוצה לסחור ב- DAI ולהשתלט על Ethereum, הנזילות של Ethereum יכולה להתכווץ ונזילות DAI יכולה להגדיל. אם מישהו נכנס ורצה להחליף DAI ב- Ethereum ל- UniWap ולקח את Ethereum.

כפי שניתן לראות בצילום המסך

הספק מתוגמל באופן יחסי לכמות הנזילות העומדת לרשות המשתמשים בו. מכיוון שמחליפי סמלים משלמים עמלה קטנה עבור מסחר בבורסות מבוזרות, ספקי נזילות יכולים להרוויח כסף על ידי מתן נזילות שמשתמשים ראשונים זקוקים להם.

התשואה השנתית על נזילות יכולה להיות מעל 100%

במיוחד בבריכות גדולות כמו ביטקוין, את'ריום ו- USDT, שם הסיכון למטבעות הוא מאוד ניתן לניהול. התשואות מכריית נזילות מהוות תגמול בהשוואה לנכסים המשמשים לכריית נזילות, ללא הרווחים וההפסדים המצטברים באסטרטגיית המסחר הבסיסית. בורסות מבוזרות מציעות דרך בטוחה יותר לסחור מכיוון שאתה סומך על ספק הנזילות, לא על פלטפורמת המסחר או אפילו על האסימון עצמו. ואכן, הנזילות נודדת לבורסות מבוזרות, מה שעלול לסמן את תחילתה של פרדיגמה חדשה בשווקי המטבעות הקריפטוגרפיים.

עם זאת

יצרני שוק מקצועיים פועלים בקופסה שחורה ובדרך כלל גובים עמלות גבוהות מאוד ויכולים לגבות מיליוני נכסים עבור מסחר. לרוב פלטפורמות מבוזרות מתקשות לבצע עסקאות אם לפלטפורמה שלהן אין הרבה נזילות לאסימון מסוים. לעתים קרובות זה תלוי בכמה בורסות פתוחות שיש לסחור בהן ובגודל מאגר המסחר. לכן אם ברצונך לסחור בשוק נזיל, עליך לשקול את הספקים הטובים ביותר של מאגר הנזילות של DeFi. B2Broker הפכה לספקית המובילה של מטבעות קריפטוגרפיים, המאפשרת מסחר בביטקוין, Ethereum, Litecoin, Bitcoin Cash ושאר מטבעות קריפטוגרפיים במגוון בורסות.

הדרך שבה זה עובד

היא שהם משתמשים במה שהם מכנים מאגר נזילות, שהוא בעצם מאגר אסימונים שיושבים בחוזה חכם, וזה מה שאתה מחליף דרך את'ריום כערוץ. כדי ליצור נזילות, משתמשים חדשים חייבים להגיש למאגר הנזילות של dex כדי לספק נזילות מסוימת. אתה יכול לכלול כל ETH או DAI שיש לך כרגע במאגר הנזילות ומוכן להחליף אותם עם Metamask. אתה עובד ברשת את'ריום, שם אתה יכול ליצור זוג בורסה חדש, להגיש עסקת MetAMask, לחכות לסגירה ולחץ על כפתור "הסר נזילות".

פרסמו באתר שלנו

תוכן עניינים

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך

3 יתרונות שירותי ענן לעסקים

שירותי ענן מציעים יתרונות רבים לעסקים. ביניהם חסכונות, שיתוף פעולה משופר, טביעת רגל פחמנית מופחתת וגמישות. קרא על מנת לגלות יותר. נדון בשלושה מהיתרונות הגדולים

Read More »

יתרונות של חיתוך לייזר

חיתוך לייזר הוא טכניקה המנצלת לייזר כדי לאדות חומרים וליצור חתך. טכנולוגיה זו שימשה במקור בייצור תעשייתי. עם זאת, כיום משתמשים בו יותר בתי ספר,

Read More »

התקנת גדרות אלומיניום בבית

אתה צריך ללמוד איך להוסיף גדר אלומיניום לבית שלך. במאמר זה, תגלה את העלות של התקנת גדר אלומיניום בבית שלך וציפוי אבקה. אתה גם תלמד

Read More »

כיצד להתכונן לשיפוץ דירה

יש כמה צעדים שאתה יכול לקחת כדי להתכונן לשיפוץ דירה. אתה יכול, למשל, לעצב פריסה חדשה או להוסיף עוד שטח אחסון. ברגע שיש לך עיצוב

Read More »